Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Jak trwoga to do... piwnicy
Nie daj się oszukać!
Zbudują wojskowy radar radiolokacyjny
Pierwsza taka operacja
Do studzienki mógł wpaść człowiek!
Jakie komitety wystartują w wyborach?
Wilki rozszarpały psy domowe na oczach dziecka
Radna Ewa Jackowska: Czuję się oszukana!
Leczyła duszę i ciało. Anna Betley-Duda
Urodziła na klatce schodowej
Film „Na żelaznej drodze: 150 lat kolejowej Iławy”
Strajk w markecie Kaufland
Atak wilka na dzieci
Historyczne nominacje rządowe dla naszych z regionu
Budowa zabrała młode życie
Szokujący incydent w Szkole Podstawowej nr 1
Burmistrz jednak podnosi podatki
Tragedia w fabryce Szynaka. Zabiła go rutyna? Brak nadzoru?
Napisała ciąg dalszy „Znachora”
Zakaz wejścia na internę szpitala
Więcej...

Forum

34477. 
Spodobało mi się, że po roku burmistrz Ryszczuk rozliczył się z obietnic wyborczych - to ciekawy sposób na pokazanie co mówiono w kampanii wyborczej i jak przekłada się na konkrety.
Dobrze byłoby skłonić innych włodarzy do zestawienia tego co obiecywali w kampanii z tym, co robią.
Ja, idąc do pracy jestem oceniany przez szefa z tego co zrobiłem i na tej podstawie płacą mi pensję.
Nie widzę żadnego powodu żeby przynajmniej raz w roku nie rozliczyli się ze swojej pracy na łamach Kuriera lokalni burmistrzowie, wójtowie czy starosta powiatu.
 Leonard
 mieszkaniec, Niedziela 03-01-2016

34475. 
Warmińsko-mazurski ślad pompowanej afery medialnej.
Łukasz Adamski przypomina hurtowe zwolnienia z Radia Olsztyn, kiedy w 2007 roku Platforma Obywatelska wzięła władzę.
Oczywiście wtedy przez kraj nie przetoczyła się fala protestów przeciwko zamachowi na wolność, demokrację i pluralizm....
Oczywiście wtedy zwolnienia dziennikarzy w publicznych mediach odbyły się przy milczeniu Brukseli, Berlina, a także krajowych nadwiślańskich luminarzy intelektu i dziennikarstwa.
Dziś nikt nikogo jeszcze nie zwolnił, a w mediach publicznych już grają zamach i pogrzeb demokracji od rana do wieczora. Najgłośniej płaczą ci, co najwięcej tracą. Wcale nie o wolność chodzi, ale o pieniądze i wpływy.
 Bartosz Gonzalez
 Iława, Sobota 02-01-2016

34474. 
PiS chwycił za twarz towarzycho w mediach publicznych.
Oczekuję zatem wysadzenia również Radia Erewań w Iławie.
 Marszałek
 Iława, Piątek 01-01-2016

Fatal error: Call to undefined function autolink() in /guestbook.php on line 1288

34472. 
Mieszkańcom Iławy i regionu iławskiego na Nowy Rok do przemyślenia. Czekam na normalne rozmowy Polaków.

Profesor Witold Kieżun.
Żołnierz Armii Krajowej, uczestnik powstania warszawskiego, więzień sowieckich łagrów, pracownik naukowy, ekonomista, wykładowca.